Nieuwsbrief

← Vorige

Bewegen op verwijzing

Wil je meer bewegen? Maar je hebt geen tijd, je weet niet hoe, je weet niet of je het kan… Je huisarts kan je dankzij het project ‘Bewegen Op Verwijzing’ doorverwijzen naar een beweging op verzwijzingcoach. Die professionele coach helpt je gezond te bewegen en maakt een beweegplan dat bij jou past. De Vlaamse overheid betaalt het grootste deel van de kosten!

 

Anzegem

Lies_Victor.jpg
Lies Victor
0474 23 26 11
liesvictor@hotmail.com

Harelbeke

Tiemen_Esprit.jpg
Tiemen Esprit
0497 34 10 53
harelbeke.tiemen@bewegenopverwijzing.be
Lieze_Mertens.jpg
Lieze Mertens
0498 75 58 67
harelbeke.lieze@bewegenopverwijzing.be

Kortrijk

benedict_devos.jpg
Bénédicte Devos
0470 53 34 41
kortrijk.benedicte@bewegenopverwijzing.be
Philippe_Mattelaer.jpg
Philippe Mattelaer
056 22 66 13
kortrijk.philippe@bewegenopverwijzing.be
Antony_Teelen.jpg
Antony Teelen
0478 39 94 56
kortrijk.antony@bewegenopverwijzing.be

Kuurne

Tiemen_Esprit.jpg
Tiemen Esprit
0497 34 10 53
kuurne.tiemen@bewegenopverwijzing.be
Lieze_Mertens.jpg
Lieze Mertens
0498 75 58 67
kuurne.lieze@bewegenopverwijzing.be

Menen

tessa_Deschipper.jpg
Tessa De Schipper
0485 65 25 43
menen.tessa@bewegenopverwijzing.be
Antony_Teelen.jpg
Antony Teelen
0478 39 94 56
menen.antony@bewegenopverwijzing.be
Sarah_Vandaele.jpg
Sarah Vandaele
0470 85 46 08
menen.sarah@bewegenopverwijzing.be

Waregem

Lies_Victor.jpg
Lies Victor
0474 23 26 11
liesvictor@hotmail.com

Wervik

Sofie_Verbeke.jpg
Sofie Verbeke
0477 48 43 23
wervik@bewegenopverwijzing.be

Wevelgem

tessa_Deschipper.jpg
Tessa De Schipper
0485 65 25 43
wevelgem.tessa@bewegenopverwijzing.be
Sarah_Vandaele.jpg
Sarah Vandaele
0470 85 46 08
wevelgem.sarah@bewegenopverwijzing.be

Wielsbeke

Griet_Decock.jpg
Griet Decock
0492 34 06 69
beweeg@wielsbeke.be

 

Op zoek een coach in een andere regio?
https://www.gezondleven.be/projecten/bewegen-op-verwijzing/bov-coaches/

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen